sport‎ > ‎

bazén

Klientský servis

Plavecká škola

Výuku v plavecké škole zajišťují školení a zkušení lektoři a hlavní náplní je výuka plavání dětí základních a mateřských škol, a tím odbourání plavecké negramotnosti dětí. Za dobu své existence si plavecká škola získala dobré jméno, a tak se u nás v současné době učí plavat dětí z širokého okolí jako například z Chrastavy, Doks, Českého Dubu, Jablonného v Podještědí a dalších měst. 
Mezi další aktivity školy patří individuální výuka plavaní a kondiční plavání pro jednotlivce či skupiny - bez rozdílu věku. 

V případě zájmu o výuku v plavecké škole poskytneme více informací na telefonním čísle 733 184 778 nebo emailu kancelar@pandasport.cz

Kondiční cvičení ve vodě pro seniory

Zveme Vás na aerobní cvičení ve vodě. Pohyb ve vodě vyvolává fyzické i psychické uvolnění, vytváří masážní efekt a na rozdíl od aktivit na suchu, je tento druh tréninku vhodný pro veškeré věkové a výkonnostní kategorie. Akční leták se stažení.

Plavání rodičů s dětmi

Kurzy jsou momentálně obsazeny.


Každé léto slyšíme u vody jak maminky volají na své dětí “nechoď k té vodě, utopíš se” přitom stačí tak málo, navštívit pravidelné lekce plavání v našem bazénu a Vaše dítě si léto užije ve vodě a Vy můžete zůstat klidní, a navíc prožijete spoustu radosti při společných chvílích ve vodě a pokrocích Vašeho plaváčka.  

  • minimální věk dítěte 3 roky
  • v rámci výuky možnost využít sauny

 Aqua-aerobic

Využijte vodu jako dokonalou posilovnu a za rytmu hudby zlepšete svůj fyzický stav. Voda Vám pomůže nadlehčit tělo a zároveň vytváří při pohybech ideální odpor a nahrazuje tak posilování se zátěží, čímž zároveň šetří Vaše klouby, šlachy a páteř. 

  • pro všechny věkové skupiny
  • každý čtvrtek 18:00 - 19:00hod.
  • cena 50 Kč

Plavecký klub Stráž pod Ralskem
tréninky klubu pondělí a středa 18-00 - 19:00 hod.
kontakt: trenér Jaroslav Skalník, tel.: 732 209 644


PANDA SPORT


Informace o bazénu

Provozní doba

BAZÉN PŘES LÉTO UZAVŘEN
Vážení, 
v období červenec a srpen bude náš bazén uzavřen.
Těšíme se na Vás tedy opět v září.

Objednávka bazénu


objednávku zasílejte na objednavky@pandasport.cz


Ceník 
 800 Kč  CELÝ BAZÉN/HODINA
 25 Kč  DĚTI DO 15 LET,STUDENTI,SENIOŘI
 40 Kč  DĚTI DO 15 LET/2 HODINY
 200 Kč  DĚTI MĚSÍČNÍ PERMANENTKA
 35 Kč  DOSPĚLÍ/HODINA
 60 Kč  DOSPĚLÍ/2 HODINY
 350 Kč  DOSPĚLÍ MĚSÍČNÍ PERMANENTKA
 200 Kč  1 DRÁHA/HODINA
 400 Kč  2 DRÁHY/HODINA
 600 Kč  3 DRÁHY/HODINA
 zdarma  POMŮCKA-DESKA/HODINA
 zdarma  MÍČ/HODINAVytíženost sportovních středisek Panda SportPlavecký bazén má rozměry 25×12 m, 5 plavecký drah včetně startovních bloků a teplotu vody 28°C.

Díky hloubce 80 -160 cm si zde zaplave opravdu každý a Vaše ratolesti nemají problém se u nás naučit plavat.Rezervace a informace