sport‎ > ‎

BAZÉN

OD 18.12.2020 JE SPORTOVNÍ HALA SUOMI, DLE VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ, DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA.
TOTO OMEZENÍ SE TÝKÁ I STŘEDISKA BAZÉN A SAUNA.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Klientský servis

Plavecká škola

Výuku v plavecké škole zajišťují školení a zkušení lektoři a hlavní náplní je výuka plavání dětí základních a mateřských škol, a tím odbourání plavecké negramotnosti dětí. Za dobu své existence si plavecká škola získala dobré jméno, a tak se u nás v současné době učí plavat dětí z širokého okolí jako například z Chrastavy, Doks, Českého Dubu, Jablonného v Podještědí a dalších měst. 
Mezi další aktivity školy patří individuální výuka plavaní a kondiční plavání pro jednotlivce či skupiny - bez rozdílu věku. 

V případě zájmu o výuku v plavecké škole poskytneme více informací na telefonním čísle 733 184 778 nebo emailu kancelar@pandasport.cz

Kondiční cvičení ve vodě pro seniory

Zveme Vás na aerobní cvičení ve vodě. Pohyb ve vodě vyvolává fyzické i psychické uvolnění, vytváří masážní efekt a na rozdíl od aktivit na suchu, je tento druh tréninku vhodný pro veškeré věkové a výkonnostní kategorie.  

Plavání rodičů s dětmi


Každé léto slyšíme u vody jak maminky volají na své dětí “nechoď k té vodě, utopíš se” přitom stačí tak málo, navštívit pravidelné lekce plavání v našem bazénu a Vaše dítě si léto užije ve vodě a Vy můžete zůstat klidní, a navíc prožijete spoustu radosti při společných chvílích ve vodě a pokrocích Vašeho plaváčka.  

  • minimální věk dítěte 3 roky
  • v rámci výuky možnost využít sauny

 Aqua-aerobic

Využijte vodu jako dokonalou posilovnu a za rytmu hudby zlepšete svůj fyzický stav. Voda Vám pomůže nadlehčit tělo a zároveň vytváří při pohybech ideální odpor a nahrazuje tak posilování se zátěží, čímž zároveň šetří Vaše klouby, šlachy a páteř. 


Plavecký klub Stráž pod Ralskem
tréninky klubu pondělí a středa 18-00 - 19:00 hod.
kontakt: trenér Jaroslav Skalník, tel.: 732 209 644


PANDA SPORT


Informace o bazénu

                              REKONSTRUKCE BAZÉNU  

vážení návštěvníci,

dovolujeme si vám oznámit, že byla započata rekonstrukce celého střediska plavecký bazén. O průběhu prací a o vlastním ukončení celé rekonstrukce vás budeme včas informovat. 

Provozní doba bazénObjednávka bazénu
viz rubrika ke stažení.
objednávku zasílejte na reditel@pandasport.cz


Ceník 

BAZÉN od 1.1.2020

KATEGORIE

ČASOVÁ DOTACE

CENA

JEDNOTLIVÉ VSTUPNÉ

 

DĚTI, STUDENTI, SENIOŘI

30 min./1 hod./2 hod. 

15,- / 35,- / 60,-

DOSPĚLÍ

30 min./1 hod./2 hod.

25,-/ 50,- / 80,-

 

PERMANENTKY 

 

DĚTI, STUDENTI, SENIOŘI

10 VSTUPŮ

250,-

DOSPĚLÍ

10 VSTUPŮ

450,-

 

DRÁHY/ CELÝ BAZÉN

 

1 DRÁHA

1 HODINA

250,-

2 DRÁHY

1 HODINA

450,-

3 DRÁHY

1 HODNA

650,-

CELÝ BAZÉN

1 HODNA

1.000,-
Vytíženost sportovních středisek Panda SportPlavecký bazén má rozměry 25×12 m, 5 plavecký drah včetně startovních bloků a teplotu vody 28°C.

Díky hloubce 80 -160 cm si zde zaplave opravdu každý a Vaše ratolesti nemají problém se u nás naučit plavat.Rezervace a informace