aktuálně‎ > ‎soubory ke stažení‎ > ‎kontakty‎ > ‎

napsali o nás

Schkola Hartava

Rád bych Vám vyjádřil poděkování a velkou spokojenost se službami Panda Sport.

Ve Stráži jsme absolvovali s dětmi organizace Schkola plavecký týden. Všechno výborně fungovalo!

Naše díky posíláme týmu plaveckých trenérek a trenérů v bazénu, kteří dětem neustále dodávali odvahu a optimismus svým pozitivním naladěním, pestrými aktivitami a schopností domluvit se německy.

Další díky patří partě pracovnic v restauraci U Jezera, kde jsme byli vždy spokojení s kvalitou a kvantitou stravování. I zde byla všechna naše přání vyslyšena a uskutečněna.

Závěrem děkuji paní Balvínové, které se velice dobře podařilo celý pobyt připravit a koordinovat jednotlivé složky - bazén, restaurace, hotel.

Kamil Prisching - Schkola

Spinfit Liberec

50 Cyklorájem Podralsko - cyklostezky v Podralsku vítězně zavřel Tomáš Vitáček

V sobotu 1.10. odstartoval ve Stráži pod Ralskem 1.ročník cyklistického závodu „50 Cyklorájem Podralsko“, který symbolicky uzavřel cyklostezky v této pro cyklisty zaslíbené oblasti . Stráž pod Ralskem je vstupní branou do tohoto unikátního cykloturistického ráje. Na startu závodu, který nakonec měřil 56 km, se sešla kvalitní konkurence amatérského pelotonu.

Po startu a úvodních houpácích se na čele vykrystalizovala 13-ti členná skupina, v níž nechyběl nikdo z favoritů závodu. Tato skupina, i když spolu moc nespolupracovala, si postupně vypracovala více než 4 minutový náskok před dalšími pronásledovateli.

Na čele nedošlo ke změnám ani v mírném stoupání na Stohánek a tak do cíle přijela celá skupina pohromadě. Ve finiši nakonec všechny přelstil Tomáš Vitáček, před rodinným duem Lukáše a Lubošem Tomanovými. Vítězný čas se zastavil na 1:37:14 hod.

Mezi ženami zvítězila Šárka Vejvodová v čase 1:48:11 hod., před Lucií Mullerovou a třetí Lucií Vláškovou.

Tento závod získal podporu starostky Stráže pod Ralskem Věry Reslové, která původně chtěla závod absolvovat, ale těsně před startem si to rozmyslela a nakonec sama slavnostně dekorovala vítěze jednotlivých kategorií. Zázemí závodu bylo v areálu PANDA SPORTU, kde nebývalá ochota provozovatele vytvořila příjemnou atmosféru pro pořadatele i závodníky. Taky naše poděkování patří státnímu podniku DIAMO, který zabezpečil část trati jak technickou, tak zdravotní službou. Další, bez kterého by se tento závod nemohl uskutečnit, jsou Vojenské lesy ČR se sídlem v Mimoni. I zde jsme se setkali s kladným přístupem a bezproblémovým jednáním při vyřizování potřebných povolení pro tuto akci.